Тонування скла автомобіля

Тонування скла вікон автомобіля надасть презентабельного зовнішнього вигляду Вашому автомобілю, підкреслить його красу та індивідуальність, зробить його естетично привабливим.

Завдяки тонуванню скла Ви можете спостерігати все, що відбувається на вулиці, і при цьому залишатися непомітними для цікавих очей. Сьогодні технологія тонування автомобілів досягла нових технологічних вершин, а наявність гами кольорів, рівні світлопроникнення плівки задовольнять смак, навіть, найвибагливішого і прискіпливого замовника. Небагато про тонування …

Переваги тонування

Тоноване скло крім естетичних, має ще й ряд таких переваг:

  • Тонування віконного скла автомобіля захищає очі водія від сонячних променів вдень, і від світла сліпучих фар зустрічних авто – вночі.
  • Тонування автоскла захищає від травмування водія і пасажирів уламками розбитого скла при аварії, тому що всі частинки зафіксуються на плівці.
  • Захищає від цікавих очей пішоходів і автомобільних злодіїв, які намагаються розгледіти речі, що знаходяться в салоні вашого авто.
  • Створює атмосферу затишку, дозволяє почувати себе більш комфортно, адже не видно обличчя людей і їхньої кількості в автомобілі.
  • Тонування автомобіля захищає водія і пасажирів від шкідливого ультрафіолетового впливу сонячних променів, від переохолодження взимку, а також зменшує нагрівання салону в спекотні дні.
  • Тонування скла захищає інтер’єр салону від знебарвлення під впливом сонячних променів.
  • Підвищує міцнсть скла автомобіля.
  • Гарантує захист від пошкоджень і подряпин.

Сьогодні великою популярністю користується спеціальна тонуюча плівка, яку можна легко наклеїти не демонтуючи скло з вікон машини. Однак, варто вибирати тільки якісну плівку, наприклад, виготовлену в США, інакше вона може не забезпечити потрібного ефекту затемнення, може помутніти зчасом, або швидко втратити свої тонувальні можливості.

Розтонування

Це процес, який може тривати кілька годин, і який вимагає певних навичок і професіоналізму.
Не варто самостійно здійсеювати розтонування вікон за допомогою леза, різних підручних миючих засобів, бо наслідки можуть бути невиправними. Ви не зможете повністю очистити клей на склі, також, Ви можете випадково пошкодити його. Найважче – це зняти тонування зі скла з підігрівом, тому, що є ризик пошкодити нитку підігріву. Щоб уникнути подібних проблем довіряйте роботу тільки професіоналам.

Використовуйте тільки якісну плівку. Тонування авто вимагає тільки найкваліфікованіших фахівців – тоді Ви заощадите гроші, бо як говорить прислів’я: “Скупий платить двічі”.

Звертайтесь в наш центр тонування! Ми гарантуємо, що тонування вікон автомобіля буде проводитись досвідченими фахівцями з використанням найякісніших сучасних матеріалів.

Правила експлуатації тонованого скла

Для того щоб тонування вікон автомобіля зберегло свої властивості, потрібно дотримуватись таких правил:
Під час миття тонованого скла слід використовувати, тільки, звичайні миючі засоби. Слід уникати харчової соди і засобів, до складу яких входять нашатир або абразивні добавки. Також, потрібно користуватись м’якою щіткою, або тканиною, яка не залишає ворсинок, або губкою з гуми. Поролонові губки, ножі, леза, щітки з металевими щетинками, та інші засоби – використовувати не можна ні в якому разі.

Часто трапляється так, що на тоновані вікна щось приклеюють: транзитні номери, страхівку, техогляд, різні наклейки. Робити це можна, проте, не слід застосовувати ПВА, а також силіконовий клей. Залишки клею видаляються за допомогою теплої води і звичайного миючого засобу. Розчинники в цьому випадку використувати категорично забороняється.

Якщо виникла ситуація, коли потрібно що-небудь намалювати на склі, яке є затоноване плівкою, то для цих робіт слід використовувати лише маркери, заправлені водорозчинними фарбами. Не можна малювати фломастерами, пір’яними і кульковими ручками.

Звичайно ж, тут описані не всі випадки, які можуть виникнути при експлуатації тонованого скла. В першу чергу слід дотримуватись міркувань здорового глузду. Плівка, за допомогою якої здійснюється тонування авто – це поліестер, наділений підвищеною щільністю. У зв’язку з цим, якщо на ній виникли подряпини, їх можна і потрібно заполірувати. Для цього можна використовувати воскові або силіконові поліролі. Якщо пошкодження є більш значними, то поліролем справі не допоможеш, і застосовувати вже потрібно спеціальну пасту, якою заповнюються подряпини. Мабуть, варто врахувути і те, що бувають випадки, коли значно простіше і дешевше зробити тонування заново, ніж відновити стару пошкоджену плівку.

Тонування скла автомобіля в автостудії AUTOSCAN
Використовуємо тільки високоякісні професійні плівки LLumar, JOHNSON, GLOBAL, 3M

Вартість тонування автомобіля

 

Клас автомобіля

Орієнтовна вартість у Грн.

Малий клас
від 1100 до 1600
Середній клас
від 1200 до 1700
Представницький клас
від 1300 до 1800
Міні-вени
від 1400 до 2000
Позашляховики (коротка база)
від 1300 до 1800
Позашляховики
від 1300 до 1800
Мікроавтобуси
від 1500 до 2500
Кузов універсал
+15% до вартості

 

Вартість тонування

 

Послуга

Орієнтовна вартість у Грн.

Бічне скло від 200 до 350
Заднє скло від 350 до 550
Лобового скла від 600 до 1200
Лобового скла АТЕРМАЛЬНОЮ плівкою від 2500 до 3500
Зовнішнє БРОНЮВАННЯ лобового скла від сколів від 2800 до 4000
Розтонування від 200