АВТООПТИКА

 • реставрація оптики

  Більшість сучасних автомобілів мають фари з пластиковими розсіювачами світла. В процесі експлуатації такі фари неминуче піддаються зовнішнім впливам, на них з’являються мікросколи, тріщини, потертості. Фари мутніють, і зовнішній вигляд Вашого автомобіля втрачає привабливість. Крім цього погіршуються оптичні властивості, світло стає розсіяним і такі фари в більшій мірі засліплюють водіїв зустрічних автомобілів.
 • відновлення хром покриття фари
 • встановлення додаткового світла (ксенон, біксенон та LED)
 • встановлення біксенонових лінз та Bi-LED лінз в штатні фари
 • тюнінг оптики
 • полірування фар та обклейка антигравійною плівкою
 • ремонт коректора фар
 • усунення запотівання фар
 • мийка і чистка фар з середини
 • ремонт ксенону D2C, D1S

 

Ми реалізуємо найпопулярніші комплекти ксенонового обладнання, які представлені на ринку нашої країни. Але наша пропозиція не закінчується придбанням ксенону, наші фахівці запропонують Вам послуги зі встановлення ксенону і біксенону.

Компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір продукції – різні комплекти, як ксенонові (в тому числі і недорогий ксенон), так і біксенонові устаткування. Наші майстри обладнають ксеноном Ваш автомобіль.

Наш колектив – це команда професіоналів, які за оптимальний час встановлять ксенон на автомобіль клієнтові. Ви тривалий час користуєтесь ксеноном? Ви б хотіли оновити своє ксенонове обладнання? То ми Вам допоможемо, допоможемо вибрати ксенонове обладняння нового покоління, або ж більш грунтовно обладнаємо Ваш автомобіль ксеноновим світлом.

Хочете знати, чому послуга – встановлення ксенону і біксенону, настільки важлива і необхідна? Тут все через переваги ксенону, – світло яке дозволяє водієві краще володіти ситуацією на дорозі, тому що краще освітлюється розмітка на дорозі, і краще видно дорожні знаки. Добра видимість на дорозі (незалежно від погодніх умов) допомагає водієві позбутись зайвої напруги під час водіння, отже, допомагає позбутись і втоми, яка притаманна сучасному інтенсивному дорожньому руху.

Встановлення ксенону і біксенону – корисне рішення, адже спектр горіння ксенонових ламп є близьким до природного сонячного світла. Це твердження стосується найбільш правильного спектру ламп 4300-6000К, комфорт поїздки в темряві з лампами більш 6000К навпаки знижується.

Але і це – ще не всі плюси встановлення ксенону. Ксенон дає вдвічі більшу силу світла (знову мова йде про лампи 4300-6000К, які мають силу світла в 3200 люменів). Результатом цього є відсутність «світлової мряки» від ксенонових фар у дощову та туманну погоду. Промені ксенонового світла з легкістю “пробивають” туман, вони висвітлюють не краплі дощу (туману), а полотно дороги.