ПАРКТРОНІКИ

Датчики паркування або ж паркувальні радари (кому як подобається) призначені для безпечного паркування автомобіля. Слід зазначити, що ці пристрої так само допомагають паркувати автомобіль при поганій видимості, наприклад в темний час доби, при сильному тонуванні стекол, при поганій видимості задньої частини машини або ж при появі невисоких перешкод, невидимих через заднє скло.

Існують паркувальні радари, призначені для установки в задній бампер (на 2 датчика, 3 датчика, 4 датчика) або одночасно в передній і задній (2 +2, 2 +4, 4 +4 датчиків). Двухглазковие датчики дуже часто доводиться застосовувати на позашляховиках (не завжди), де ззаду штатно встановлено запасне колесо, так як при іншому кількості датчиків, парктронік сприймає запаску як перешкода. До цієї нагоди, так само відносяться (не завжди) автомобілі з встановленим фаркопом. Більша кількість встановлених датчиків дозволяє отримати більш повну картину про можливі перешкоди і виключити ризик не розпізнавання невеликого вертикального перешкоди.

Настановні комплекти мають різні шкали (детектори), відмінність яких дозволяє задовольнити будь-який запит клієнта по зручності використання і бути інстальованим в будь-який тип кузова автомобіля. Деякі виробники поставляють як чорні датчики, так і пофарбовані вже в срібний колір, наприклад, Steel Mate або Parkmaster. Ці дві фірми виробляються на одному заводі і призначені для різних ринків збуту. Зовні вони нічим не відрізняються, тільки артикулом моделі і бренднеймом. За якістю і надійності, з тих паркувальних радарів, з якими нам доводилося працювати, вони кращі.

При експлуатації цих пристроїв слід пам’ятати, що зледеніння і забруднення датчиків може призводити до не коректного відображення ними перешкод.

Іноді виникають додаткові труднощі при інсталяції цих виробів, наприклад, демонтаж бампера або ж свердління металевих балок, кронштейнів тощо, хоча це є досить рідкісним явищем, але вимагає цьому випадку додаткових трудових і фінансових витрат. У цьому випадку націнка визначається окремо за узгодженням з клієнтом. Так само, при виниклій у нас можливості, ми може надати послуги по фарбуванню паркувальних радарів в колір бампера автомобіля за додаткову оплату.

Резюме. Дуже часто вчасно встановлений датчик парковки дозволяє уникнути не запланованих витрат при ремонті, фарбування або заміні бампера.