Вініловий стайлінг

Сьогодні авто вініл стає все більш і більш популярним з огляду на те, що його використання реалізує чудові рекламні можливості, що дозволяють ефективно розрекламувати власні продукти та послуги. Авто вініл – це чудовий і рентабельний спосіб прикрасити і додати вашому автомобілю унікальності за лічені хвилини! Фактично, самоклеючий авто вініл підходить для будь-якого автомобіля і може наклеюватись на будь-які поверхнях без швів. Наша компанія пропонує Вам великий спектр пропозицій щодо використання авто вінілу на Вашому автомобілі. Ми пропонуємо авто вініл тим, хто шукає альтернативні шляхи для створення привабливого вигляду свого автомобіля, без надмірних грошових і часових витрат, необхідних при частому перефарбуванні. Авто вініл призначений для того щоб підкреслити Ваш стиль і урізноманітити зовнішній вигляд Вашого автомобіля. Крім того, авто вініл – відмінна можливість для реклами своєї продукції, послуг або логотипу Вашої компанії на будь-якій гладкій поверхні!

Переваги авто вінілу:

  • Наклейки на авто підкреслять Вашу унікальність
  • Вінілові наклейки, як зображення на авто, анітрохи не поступаються аерографії, проте вимагають менших тимчасових і грошових витрат.
  • Будь-який вподобаний Вами малюнок з інтернету, журналу, Ваш власний малюнок, наклеки на авто можна розмістити в будь-якій частині автомобіля! Наклейки на авто захищають лакофарбове покриття, вони не пошкоджуються при митті автомобіля, при фізичному впливі і атмосферних опадах.
  • Професійні наклейки на авто тримаються п’ять і більше років, а потім без наслідків знімаються і оновлюються. До цього часу можна вибрати вже іншу наклейку!

Індивідуальний підхід до наклеювання авто вінілу для кожного клієнта:
Наші дизайнери підготують автовініли на замовлення будь-якої складності, форми і розмірів за Вашими побажаннями.