АНТИГРАВІЙНИЙ ЗАХИСТ

Захист лакофарбового покриття та світлооптики від уламків здійснюється шляхом нанесення на них прозорої Антигравійна плівки. Принцип захисної дії плівки полягає в поглинанні точкових ударів гравію та розподілі енергії удару на більшу площу, тим самим запобігаючи утворенню відколу.

Антигравійна плівка досить еластична і дозволяє захистити поверхню будь-якої кривизни. Після установки нанесена плівка стає практично невидимою завдяки високій прозорості і глянсовому блиску, сопоставимому з блиском лакофарбового покриття. Плівка не схильна до впливу ультрафіолетових променів і повністю пропускає їх, не перешкоджаючи вигорання захищених елементів і дозволяючи зберегти однотонність кольору кузова при необхідності видаленні плівки.

Ось що дає нанесення захисної антигравійної плівки на лакофарбове покриття автомобіля:

захист лакофарбового покриття та оптики автомобіля від каменів, щебеню та іншого дорожнього сміття
захист від комах
захист кузова від дрібних ДТП (зіткнення по дотичній бампером про бампер, об стінку, паркан, вкопані стовпи, і т. д., особливо часто зустрічаються на парковках великих міст або в пробках)
захист кузова вашого автомобіля від корозії
захист від усіляких хімічних реагентів
захист від вандалізму
На відміну від “кустарних майстрів”, що працюють “на око” і в ручну, ми використовуємо ріжучий плоттер, і комп’ютерні лекала для виготовлення викрійок під кожну модель автомобіль, що забезпечує ідеальну посадку плівки і рівні краї. Завдяки комп’ютерним лекалами викрійки розкроюються до їх установки на автомобіль, що виключає випадкове пошкодження лакофарбового покриття.

Для підтримки блиску плівка Venture Shield може поліруватися звичайними неабразивним поліролямі, як і весь автомобіль. Після установки плівка стає повністю пило-і водонепроникної, виключає попадання вологи і пилу, тим самим перешкоджає виникненню корозії.